O nas

Klika słów o nas

Drewa Hydroinstal

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o. o. stanowi bezpośrednią kontynuację rozpoczętej w 1962 r. działalności jej Założyciela śp. Czesława Drewy – mojego Dziadka. Przez ponad 60 lat nasza firma wypracowała na rynku renomę rzetelnego, stabilnego i fachowego partnera w szeroko rozumianej branży sanitarnej, zarówno w obszarze wykonawczym jak i projektowym.

Stosując najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, bazujemy na tradycyjnych wartościach, zaszczepionych w naszej firmie przez jej Założyciela od pierwszych dni działalności: szacunku do pracy, inwestowania w tworzących firmę Pracowników, sumiennego realizowania zawartych umów oraz efektywnego i terminowego prowadzenia robót. Jestem dumny, że – przeszedłszy w Przedsiębiorstwie Inżynieryjnym Drewa-Hydroinstal szczeble kariery od montera, przez inżyniera i kierownika robót aż do stanowiska Prezesa Zarządu – mogę kontynuować dzieło życia mojego Dziadka. Dbam, by wszystkie te wartości przyświecały nam dziś tak samo jak zawsze.

Możesz nam zaufać

Wieloletnie doświadczenie

W biznesie stawiamy na wieloletnie relacje z naszymi partnerami oparte o wzajemne zaufanie, profesjonalizm i doświadczenie. Realizujemy kontrakty dla sektora publicznego oraz podmiotów prywatnych. Możemy poszczycić się współpracąz wiodącymi podmiotami na rynku.

Jeżeli ważna jest dla Państwa współpraca z profesjonalnym, konkurencyjnym, doświadczonym, rzetelnym i solidnym wykonawcą – serdecznie zapraszam do kontaktu z nami!